APIE MUS

Rinkoje mes jau daugiau nei 20 metų!

Kas yra RD Signs?

Mes – lauko ir vidaus reklaminių iškabų gamintojai, vieni iš stipriausių Lietuvoje ir už jos ribų. Gamintojai, kuriems yra svarbiausia klientas, kokybė ir punktualumas.

Kas mes? Įmonė vardu UAB „Reklamos Diktatorius“ buvo įkurta 2004-aisiais, Šiaulių mieste.
Sėkmingai dirbame reklamos gamybos srityje ir padedame mūsų klientams būti matomais pasaulyje.
Nuo 2012 metų tapome žinomi Europoje kaip įmonė UAB “RD Signs” ir iki šiol sėkmingai dirbame su patenkintais klientais iš Baltijos, Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių.

Augant klientų pasitikėjimui, plečiantis veikloms, 2019-aisis įsikėlėme į mūsų naujas patalpas Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje. Šiuo metu mūsų bendras gamybos ir administravimo patalpų plotas – net 6000 m2. Didžiuojamės, kad esame viena didžiausių vizualinės reklamos gamybos įmonių šalyje.

16. RD signs, light boxes, pylons, volumetric letters1 copy
Play Video

RD Signs

97% produkcijos eksportuojama į Europos šalis.

Apie mus

Tikslas - padaryti Jūsų idėjas matomas!

Kodėl verta pasitikėti mumis? Daugiau nei 82 kvalifikuotų darbuotojų daro viską, kad mūsų klientai jaustųsi laukiami, išklausyti, o jų idėjos įgyvendintos laiku ir svarbiausia kokybiškai.
Todėl dirbame griežtai pagal ISO 9001 ir LEAN principus, įsidiegėme LST EN 1090-1; 1090-2; LST EN ISO 3834-2 gamybos standartus. CRM ir EPR sistemos padeda stebėti kiekvieną proceso minutę.

Kokybiškos medžiagos ir profesionali įranga : CNC “Mecapro” centrai, ABBO miltelinio dažymo įranga, “Mimaki” ir “Epson|” spausdintuvai padeda pasiekti norimą rezultatą.

Jau 14 metų Lietuvos įmonių grupė RD Group specializuojasi lauko reklamos gamyboje, sudėtingų projektų valdymo ir įgyvendinimo srityse. Mes tikime inovatyviais sprendimais ir funkcionaliu dizainu, todėl nuolat tobuliname gamybos procesus bei diegiame inovacijas.

RD Group šiuo metu vykdo intensyvią plėtrą ir atskiria lauko reklamos gamybos bei užsakomųjų paslaugų verslo vienetus. RD Technology – užsakomųjų paslaugų tiekėjas, galintis Jums pasiūlyti:

  • miltelinio aliuminio dažymo paslaugas
  • šlapio dažymo paslaugas
  • interaktyvių ekranų gamybos paslaugas
  • mažaformačių tūrinių raidžių gamybos paslaugas.

Šiuo metu RD Group priklauso dvi gamyklos, kurių plotas apima 8000 m2.

Taigi išaugusios įmonės galimybės leidžia užtikrinti greitą ir kokybišką net ir didelės apimties užsakymų įgyvendinimą.

SERTIFIKATAI

SERTIFIKATAI

Išplėskite savo galimybes su mumis!